• Dhoma Gjumi: 2
  • Tualete: 2

Apartament për qera 2+1+2, në Blv. Bajram Curri

Bulevardi Bajram Curri Brryli - Materniteti i Ri
PËR QIRA

500 € /Muaj

Përshkrim

Jepet Apartament 2+1+2 per qira, me vendodhje Blv. Bajram Curri, afër Brrylit, Tiranë, ne katin e 8 te nje pallati ekzistues, me dy ashensore dhe te mireadministruar.Me një siperfaqe prej 122.8 2, e organizuar ne dhome ndenjeje, kuzhine e ndare me vete, 2 dhoma gjumi, 2 tualete, korridor dhe ballkon.Apartamenti ofrohet totalisht i mobiluar dhe investuar.Lokacioni teper i favorshem dhe  prane faciliteteve dhe sherbimeve i shton nje tjeter cilesi apartamentit. Per me shume informacion apo vizite ne prone mos hezitoni te na kontaktoni!

Informacion

  • Referenca: PAZ1809
  • Dhoma Gjumi: 2
  • Tualetet: 2
  • Dhomë Ndenje: 1
  • Klikimet nga Website: 150

Kontakto Agjentin