• Dhoma Gjumi: 2
  • Tualete: 1

Duplex per Shitje (182.5m2) 1100EUR/m2 - Durres

Plazh
PËR SHITJE

200,000 €

Përshkrim

Shitet duplex ne zonen e plazhit me siperfaqe 182.5 m2 , prane Shkembit Kavajes.Apatamenti ndodhet ne katin e 9 dhe eshte i ndare ne dy plane te cilet organizohen : Kati i pare dhome ndenje + ballkon dhe kati i dyte organizohet ne dy dhoma gjumi, dhome ndenje , tualet dhe ballkon.Apartamenti eshte i mobiluar dhe ofron nje pamje shume te bukur drejt Perendimit. Eshte nje zone e zhvilluar duke ofruar te gjitha facilitet e nevojshme per nje shtepi pushimi. Per me shume informacion ose nje vizite ne prone, mos hezitoni te na kontaktoni.

Informacion

  • Referenca: PAZ1811
  • Dhoma Gjumi: 2
  • Tualetet: 1
  • Dhomë Ndenje: 2
  • Lloji: Duplex
  • Statusi: Used
  • Klikimet nga Website: 533
  • Ka Hipotekë

Kontakto Agjentin

Llogaritësi i Kredisë

Pagesa Mujore: