• Dhoma Gjumi: 2
 • Tualete: 2
 • 120m2

Apartament luksoz për qira - Coin (Ambasada Italiane)

Afer Coin Rruga e Elbasanit
PËR QIRA

1,300 € /Muaj

Përshkrim

Ofrohet për qira një super apartament 2+1, në një nga zonat më elitare, afër Coin (Ambasada Italiane)Apartamenti është i pozicionuar në katin e 5-të të një pallati të mirëadministruar dhe me ashensor.Apartamenti është i organizuar në: - 1 dhomë ndenjie dhe kuzhinë- 2 tualete- 2dhoma gjumi- ballkonËshtë totalisht i investuar dhe i pajisur me elektroshtëpiake shumë cilësore. p.s: Preferohen klientë të huaj dhe me afat të gjatë qëndrimiPër një vizitë në pronë apo detaje të tjera na kontaktoni.

Informacion

 • Referenca: PAZ1820
 • Sip. e brendshme:120 m2
 • Dhoma Gjumi: 2
 • Tualetet: 2
 • Dhomë Ndenje: 1
 • Kati: 5
 • Lloji: Apartment
 • Statusi: Used
 • Klikimet nga Website: 295

Kontakto Agjentin