• Dhoma Gjumi: 1
 • Tualete: 1

Shitet apartament 1+1 - Shkolla "A.Z. Cajupi "

Rruga " Kongresi Manastirit " Porcelan - Xhamlliku
PËR SHITJE

60,000 €

Përshkrim

Apartament ne shitje prane shkolles "A.Z.Cajupi "me siperfaqe 67m2.Eshte i tipologjise 1 + 1 dhe organizohet ne korridor, nje dhome ndenje, aneks gatimi, nje dhome gjumi, tualet dhe ballkon. Apartamenti ndodhet ne nje pallat ekzistues te mirembajtur dhe eshte rikostruktuar se fundmi. Shitet i mobiluar sic eshte ne foto me te githa elektroshtepiaket e nevojshme. Ndodhet ne nje zone shume te mire, me shkollat dhe sherbimet mjeksore  shume afer. Per me shume detaje ose nje vizite ne prone, mos hezitoni te na kontaktoni.

Informacion

 • Referenca: PAZ1873
 • Dhoma Gjumi: 1
 • Tualetet: 1
 • Dhomë Ndenje: 1
 • Kati: 5
 • Klikimet nga Website: 257

Komoditetet

 • City Center
 • Shopping Center
 • Police
 • Public Library
 • School

Kontakto Agjentin

Llogaritësi i Kredisë

Pagesa Mujore: