• Dhoma Gjumi: 1

Apartament 1+1 per qira 300Euro/muaj - Ali Demi

Ali Demi
PËR QIRA

300 € /Muaj

Përshkrim

Ofrohet Apartament 1+1 per qira, i pozicionuar ne katin e dytë te nje pallati te ri me dy ashensore, me vendodhje ne zonen Ali Demi.Apartamenti eshte i organizuar ne nje dhome ndenjie se bashku me kuzhinen, nje dhome gjumi, nje tualet dhe ballkon.Apartamenti ofrohet i pamobiluar.Per me teper informacion jeni te mirepritur per te na kontaktuar.

Informacion

  • Referenca: PAZ1936
  • Dhoma Gjumi: 1
  • Dhomë Ndenje: 1
  • Kati: 2
  • Klikimet nga Website: 155

Kontakto Agjentin