• Dhoma Gjumi: 1
 • Tualete: 1
 • 71m2

Apartament 1+1 (70.9m2) per shitje - Prane Ambasades Amerikane

Rr. Reshit Collaku Ambasada Amerikane
PËR SHITJE

106,350 €

Përshkrim

Ofrohet per shitje apartament 1+1 me siperfaqe totale 70.9 m2, i pozicionuar ne katin e fundit te nje pallati te ri (ne fazat e fundit te ndertimit), i ndodhur prane Amabasades Amerikane.

Apartamenti eshte i organizuar ne nje sallon ndenjie+ambientin e gatimit, nje dhome gjumi, korridor, ballkon.

Pallati eshte me fasade te ventiluar dhe cilesohet si nje nga ndertimet me te mira ne zone.

Per me teper informacion jeni te mirepritur te na kontaktoni.

Informacion

 • Referenca: PAZ1963
 • Sip. Totale: 71 m2
 • Sip. e brendshme:67 m2
 • Dhoma Gjumi: 1
 • Tualetet: 1
 • Dhomë Ndenje: 1
 • Kati: 5
 • Lloji: Apartment
 • Statusi: Under Construction
 • Klikimet nga Website: 184
 • Ka Hipotekë

Komoditetet

 • Lift
 • City Center
 • School

Kontakto Agjentin

Llogaritësi i Kredisë

Pagesa Mujore: