• Dhoma Gjumi: 1
  • Tualete: 1
  • 57m2

Apartament 1+1per shitje (57.1m2) - Rr.Njazi Meka, Allias

Rruga Njazi Meka Allias
PËR SHITJE

54,000 €

Përshkrim

Ofrohet per shitje apartament 1+1 (57.1 m2), i pozicionuar ne katin e katert te nje pallati 5-katesh, te ndodhur ne Rr. Njazi Meka, Allias.

Apartamenti ka nje organizim perfekt, i perbere nga nje korridor qe ben shperndarjen ne dhomen e ndenjies + kuzhinen (e cila eshte e ndare ne vete), dhoma e gjumit si dhe tualeti.

Instalimet elektrike dhe ato hidraulike jane kryer ne 10-vjecarin e fundit.

Apartamenti ofrohet i pamobiluar dhe disponon dokumnetacion te rregullt.

Cmimi i shitjes: 54.000 Euro.

Per me teper informacion jeni te mirepritur te na kontaktoni.

Informacion

  • Referenca: PAZ1987
  • Sip. Totale: 57 m2
  • Dhoma Gjumi: 1
  • Tualetet: 1
  • Dhomë Ndenje: 1
  • Kati: 4
  • Klikimet nga Website: 204
  • Ka Hipotekë

Kontakto Agjentin

Llogaritësi i Kredisë

Pagesa Mujore: