• Dhoma Gjumi: 2
  • Tualete: 2
  • 101.2m2

Apartament 2+1+2 (101.2m2) per qira - Rr. Kavajes

Rruga Mujo Ulqinaku Rruga e Kavajës
PËR QIRA

600 € /Muaj

Përshkrim

Ofrohet per qira apartament 2+1+2 (101.2m2), i pozicionuar ne katin e trete te nje pallati te mireadministruar me ashensor.

Apartamenti ofrohet totalisht i mobiluar dhe i ndodhur ne nje nga zonat me te kerkuar, ne Rrugen e Kavajes, prane Kishes Katolike.

Per me shume informacion jeni te mirepritur te na kontaktoni.

Informacion

  • Referenca: PAZ1988
  • Sip. Totale: 101.2 m2
  • Dhoma Gjumi: 2
  • Tualetet: 2
  • Dhomë Ndenje: 1
  • Klikimet nga Website: 174
  • Ka Hipotekë

Kontakto Agjentin