• 1100m2

Magazinë për shitje në Astir

Astiri
PËR SHITJE

0 €

Përshkrim

Ofrojmë Magazinë për shitje në Astir!
Me cmim 1000 €/m2.
Informacione mbi magazinën:
Siperfaqe 1100 m2 ,Kati -1
E pershtatshme për tipologji të ndryshme biznesi.
Siguri dhe mirembatje maximale.
Për një vizite në pronë kontaktoni!

Informacion

  • Referenca: BLL2006
  • Sip. Totale: 1100 m2
  • Klikimet nga Website: 84
  • Ka Hipotekë

Kontakto Agjentin

Llogaritësi i Kredisë

Pagesa Mujore: