• 1100m2

Ofrohet Magazinë me qira në zonën e Astirit.

Astiri
PËR QIRA

0 € /Muaj

Përshkrim

Ofrojmë Magazinë për qira në Astir!
Me cmim 4 €/m2 ( diskutueshem)
Informacione mbi magazinën:
Siperfaqe 1100 m2 ,Kati -1
E pershtatshme për tipologji të ndryshme biznesi.
Siguri dhe mirembatje maximale.
Për një vizite në pronë kontaktoni!

Informacion

  • Referenca: BLL2008
  • Sip. Totale: 1100 m2
  • Klikimet nga Website: 97
  • Ka Hipotekë

Kontakto Agjentin