• Dhoma Gjumi: 2
  • Tualete: 2
  • 93m2

Apartament 2+1+2 (93.2m2) per qira - Rruga e Dibres, Gjimnazi Partizani

Prane Gjimnazit Partizani Rruga e Dibrës
PËR QIRA

400 € /Muaj

Përshkrim

Ofrohet per qira apartament 2+1+2 me siperfaqe totale 93.2m2, i pozicionuar ne katin e dyte te nje pallati te mireadministruar dhe me ashensor ne zonen e Rruges se Dibres, prane Gjimnazit Partizani.

Apartamenti eshte i organizuar nje sallon ndenjie + kuzhine, dy dhoma gjumi, dy tualete dhe nje ballkon.

Apartamenti ofrohet totalisht i mobiluar.

Pe rme teper informacion jeni te mirepritur te na kontaktoni.

Informacion

  • Referenca: PAZ2017
  • Sip. Totale: 93 m2
  • Dhoma Gjumi: 2
  • Tualetet: 2
  • Dhomë Ndenje: 1
  • Kati: 2
  • Klikimet nga Website: 52
  • Ka Hipotekë

Kontakto Agjentin