• 42m2

Ambient biznesi per shitje (42m2) 88,000Euro - Mozaiku i Tiranes

Mozaiku i Tiranes Zogu I Zi
PËR SHITJE

88,000 €

Përshkrim

Ofrohet per shitje njesi biznesi/dyqan, me siperfaqe 42 meter katror, i pozicionuar ne katin zero te nje pallati ekzistues, te Mozaiku i Tiranes.

Dyqani disponon certifikate pronesie dhe eshte i pershtatshem per cdo lloj aktiviteti si: lokal, parukeri, zyre, piceri, etj.

Cmimi i shitjes: 88,000 Euro eshte okazion per zonen.

Per me teper infomracion jeni te mirepritur te na kontaktoni.

Informacion

  • Referenca: PAZ2035
  • Sip. Totale: 42 m2
  • Lloji: Shop
  • Statusi: Used
  • Klikimet nga Website: 192
  • Ka Hipotekë

Kontakto Agjentin

Llogaritësi i Kredisë

Pagesa Mujore: