• Dhoma Gjumi: 3
 • Tualete: 2
 • 167.2m2

Apartament 3+1+2 per shitje (900Euro/m2) totalisht i mobiluar - Yzberisht, Tirane

Prane Nela 5, Yzberisht Yzberish
PËR SHITJE

Çmimi sipas Kërkesës

Përshkrim

Ofrohet per shitje Apartament 3+1+2, me vendodhje Yzberisht, Tirane, ne katin e 4 te nje pallati të ri, me dy ashensore dhe te mireadministruar.
Me siperfaqe të bollshme prej 167.2 m2, e organizuar ne dhome ndenjeje, kuzhine e ndare me vete, 3 dhoma gjumi, 2 tualete, korridor, ballkon dhe një depo e vogël.
Apartamenti ofrohet totalisht i mobiluar dhe investuar.

Zona e frekuentuar dhe me infrastrukture qe po zhvillohet me ritme te shpejta, ofron te gjitha fasilitetet duke i shtuar nje vlere tjeter apartamentit.
Per me shume informacion apo vizite ne prone mos hezitoni te na kontaktoni!

Informacion

 • Referenca: PAZ2042
 • Sip. Totale: 167.2 m2
 • Dhoma Gjumi: 3
 • Tualetet: 2
 • Dhomë Ndenje: 1
 • Lloji: Apartment
 • Statusi: Used
 • Klikimet nga Website: 199
 • Ka Hipotekë

Komoditetet

 • City Center

Kontakto Agjentin

Llogaritësi i Kredisë

Pagesa Mujore: