• Dhoma Gjumi: 2
 • Tualete: 2
 • 111.72m2

Apartament 2+1+2 per shitje 1400Euro/m2 - Rruga e Burgut, prane Godines se Spak

Rruga e Burgut, Prane Spak Ish Stacioni i Trenit
PËR SHITJE

156,500 €

Përshkrim

Ofrohet per shitje Apartament 2+1+2 i pozicionuar ne katin e shtate te nje pallati te ri me ashensor, me vendodhje ne Rrugen e Burgut, prane nderteses se Spak.

Apartamenti ofrohet per shitje vetem ne faze suvatimi te murreve te brendshme, ku dyert dhe dritaret nuk jane vendosur ende per arsye qe bleresi ti zgjedhe sipas deshires.

Dokumentat e pronesise jane ne proces.

Per me teper informacion jeni te mirepritur te na kontaktoni.

Informacion

 • Referenca: PAZ2046
 • Sip. Totale: 111.72 m2
 • Dhoma Gjumi: 2
 • Tualetet: 2
 • Dhomë Ndenje: 1
 • Lloji: Apartment
 • Statusi: New
 • Klikimet nga Website: 396
 • Në proçes hipotekimi

Komoditetet

 • City Center

Kontakto Agjentin

Llogaritësi i Kredisë

Pagesa Mujore: