• Dhoma Gjumi: 2
 • Tualete: 1
 • 67m2

Apartament/Ambient biznesi ne shitje

Rruga Grigor Heba Rruga e Kosovarëve
PËR SHITJE

85,000 €

Përshkrim

Shitet apartament ne katin perdhe, pallat egzistues ne rrugen Grigor Heba, prane parkut olimpik. Mundesi shume e mire investimi pasi kjo prone mund te konvertohet lehtesisht ne njesi tregetare me ekspozim te menjehershem dhe fasade ne rrugen kryesore, me hyrje nga rruga kryesore dhe nga sheshpushimi i pallatit. Mundesi parkimi.

Informacion

 • Referenca: KOM2049
 • Sip. Totale: 67 m2
 • Sip. e brendshme:54.6 m2
 • Dhoma Gjumi: 2
 • Tualetet: 1
 • Dhomë Ndenje: 1
 • Kati: 1
 • Klikimet nga Website: 41
 • Ka Hipotekë

Kontakto Agjentin

Llogaritësi i Kredisë

Pagesa Mujore: