• Dhoma Gjumi: 2
  • Tualete: 1
  • 70m2

Ofrohet per qira apartament 2+1 (350m2) - Prane Tregut Elektrik

Rruga Sali Nivica Tregu Elektrik
PËR QIRA

350 € /Muaj

Përshkrim

Ofrohet per qira apartament 2+1 me siperfaqe 70m2, i pozicionuar ne katin e trete te nje pallati ekzistues ne Rr. Sali Nivica (pas Muzeut te Faunes), Afer Tregut Elektrik.

Apartamenti eshte i shtruar me parket, disponon nje kundrabufe, tualet me ajrim natyral, dhe ofrohet ne cmimin 350 Euro.

Per me teper informacion jeni te mirepritur te na kontaktoni.

Informacion

  • Referenca: PAZ2052
  • Sip. Totale: 70 m2
  • Dhoma Gjumi: 2
  • Tualetet: 1
  • Dhomë Ndenje: 1
  • Kati: 3
  • Klikimet nga Website: 22
  • Ka Hipotekë

Kontakto Agjentin