• Dhoma Gjumi: 2
 • Tualete: 2
 • 121m2

Apartament 2+1+2 (121,3m2) 1100 Euro/m2 per shitje - Prane Televizionit Klan

Prane Televizionit KLAN Xhamlliku
PËR SHITJE

138,800 €

Përshkrim

Ofrohet per shitje apartament 2+1+2 me siperfaqe totae 121,3m2, e pozicionuar ne katin e pare te nje godine/pallati te ri ne ndertim, me vendodhje ne zonen prane Televizionit Klan.

Pallati eshte ne faze tulle, dhe per 8-muaj eshte planifikuar te perfundoje ndertimi i plote.

Per me teper informacion jeni te mirepritur te na kontaktoni.

Informacion

 • Referenca: PAZ2057
 • Sip. Totale: 121 m2
 • Dhoma Gjumi: 2
 • Tualetet: 2
 • Dhomë Ndenje: 1
 • Lloji: Apartment
 • Statusi: Under Construction
 • Klikimet nga Website: 211
 • Ka Hipotekë

Kontakto Agjentin

Llogaritësi i Kredisë

Pagesa Mujore: