• Dhoma Gjumi: 1
  • Tualete: 1
  • 70m2

Apartament 1+1 per shitje (104,000Euro) - Prane Kopshtit Botanik

Prane Kopshtit Botanik, Tirane Kopshti Botanik Zoologjik
PËR SHITJE

104,000 €

Përshkrim

Ofrohet per shitje apartament 1+1 me siperfaqe totale orej 70.2m2, i pozicionuar e katin e gjashte te nje pallati te mireadministruar me ashensor.

Apartamenti eshte i organizuar nga nje dhome ndenjie, dhome gjumi, ballkon qe ka aksesueshmeri nga dy ambientet/dhomat, dhe tualet.

Momentalisht apartamenti eshte i dhene me qira.

Per me teper informacion jeni te mireperitur te na kontaktoni.

Informacion

  • Referenca: PAZ2064
  • Sip. Totale: 70 m2
  • Dhoma Gjumi: 1
  • Tualetet: 1
  • Dhomë Ndenje: 1
  • Kati: 6
  • Klikimet nga Website: 65
  • Ka Hipotekë

Kontakto Agjentin

Llogaritësi i Kredisë

Pagesa Mujore: