• Dhoma Gjumi: 2
  • 100m2

Apartament 2+1 per shitje (2000Euro/m2) - Rr. Medar Shtylla, Perballe Stadiumit Dinamo

Perballe Stadiumit Dinamo Rruga Medar Shtylla
PËR SHITJE

0 €

Përshkrim

Ofrohet per shitje apartament 2+1 me siperfaqe totale 100m2, i pozicionuar ne katin e kater te nje pallati te mireadministruar dhe me dy ashensore.

Te dhena te tjera te apartamentit:

- Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor
- Apartamenti me pamje nga Stadiumi Dinamo
- Cmimi: 2000Euro/m2
- I mobiliuar.

Per me teper informacion jeni te mirepritur te na kontaktoni.

Informacion

  • Referenca: PAZ2069
  • Sip. Totale: 100 m2
  • Dhoma Gjumi: 2
  • Dhomë Ndenje: 1
  • Klikimet nga Website: 72
  • Ka Hipotekë

Kontakto Agjentin

Llogaritësi i Kredisë

Pagesa Mujore: