• Dhoma Gjumi: 2
 • Tualete: 2
 • 126m2

Apartament 2+1+2 per shitje (126.4m2) - Rr. Dritan Hoxha, Tirane

Rr. Dritan Hoxha Laprakë
PËR SHITJE

0 €

Përshkrim

Ofrohet per shitje, apartament 2+1+2 me siperfaqe totale 126.4m2, i pozicionuar ne katin e dyte te nje pallati/godine banimi dhe sherbimesh ne proces ndertimi, i ndodhur ne Rr. Dritan Hoxha, Tirane.

Ndertimi i godines/pallatit eshte planifikuar te perfundoje ne Janar 2024.

Orinetimi i apartamentit: Veri-Perendim

Informacion

 • Referenca: PAZ2076
 • Sip. Totale: 126 m2
 • Sip. e brendshme:107 m2
 • Dhoma Gjumi: 2
 • Tualetet: 2
 • Dhomë Ndenje: 1
 • Kati: 2
 • Klikimet nga Website: 59
 • Në proçes hipotekimi

Kontakto Agjentin

Llogaritësi i Kredisë

Pagesa Mujore: