• Dhoma Gjumi: 2
  • Tualete: 1
  • 95m2

Kati i pare i nje banese private/Vile per qira (30,000leke) - Sanatorium, Tirane

Prane Spitalit Shefqet Ndroqi, Sanantorium, Tirane Sauk i Ri
PËR QIRA

250 € /Muaj

Përshkrim

Ofrohet per qira kati i pare i nje ndertese private/vile, me vendodhje prane Spitalit Shefqet Ndroqi, Tirane.

Te dhena te prones:

- Kati i pare
- Organizimi 2+1+2
- E kompletuar me te gjitha mobiljet dhe orendite e nevojshme
- Ndodhet prane rruges kryersore dhe prane stacionit te autobusit.

Per nje vizite ne prone jeni te mirepritur te na kontaktoni :)

Informacion

  • Referenca: PAZ2089
  • Sip. Totale: 95 m2
  • Dhoma Gjumi: 2
  • Tualetet: 1
  • Dhomë Ndenje: 1
  • Kati: 1
  • Klikimet nga Website: 28
  • Ka Hipotekë

Kontakto Agjentin