• Dhoma Gjumi: 3
 • Tualete: 2
 • 124m2

Apartament 3+1 per shitje (123.6m2 Sip Ap +162m2 Sip verandes) - Rezidenca Kodra e Diellit

Kodra e Diellit Kodra e Diellit Residence
PËR SHITJE

276,332 €

Përshkrim

Ofrohet per shitje Apartament 3+1 me siperfaqe totale apartamenti 123.61m2 dhe siperfaqe verande 162m2, pjese e nje prej rezidencave me te reja, te Kodra e Diellit.

Per nje vizite ne prone ose informacion me te hollesishem jeni te mirepritur te na kontaktoni

Informacion

 • Referenca: PAZ2104
 • Sip. Totale: 124 m2
 • Sip. e brendshme:104 m2
 • Dhoma Gjumi: 3
 • Tualetet: 2
 • Dhomë Ndenje: 1
 • Lloji: Apartment
 • Statusi: Under Construction
 • Klikimet nga Website: 260
 • Në proçes hipotekimi

Kontakto Agjentin

Llogaritësi i Kredisë

Pagesa Mujore: