• Dhoma Gjumi: 3
 • Tualete: 2
 • 183.77m2

Apartament 3+1 per shitje (183.77m2 Sip Apart) + 144m2 Sip. Verandes - Blloku Rezidencial Kodra e Diellit

Blloku Rezidencial Kodra e Diellit Kodra e Diellit Residence
PËR SHITJE

360,495 €

Përshkrim

Ofrohet per shitje Apartament 3+1 me siperfaqe Apartamenti 183.77 m2 dhe Siperfaqe Verande 144m2, pjese e nje blloku rezidencial - Kodra e Diellit, Tirane.

Per nje informacion me te detajuar ose vizite ne prone jeni te mirepritur te na kontaktoni.

Informacion

 • Referenca: PAZ2105
 • Sip. Totale: 183.77 m2
 • Sip. e brendshme:154.43 m2
 • Dhoma Gjumi: 3
 • Tualetet: 2
 • Dhomë Ndenje: 1
 • Lloji: Apartment
 • Statusi: Under Construction
 • Klikimet nga Website: 200
 • Në proçes hipotekimi

Kontakto Agjentin

Llogaritësi i Kredisë

Pagesa Mujore: