• Dhoma Gjumi: 3
 • Tualete: 2
 • 123.66m2

Apartament 3+1 per shitje (123.66 Sip Totale Apart + 162m2 Sip Verandes) - Blloku Rezidencial Kodra e Diellit

Blloku Rezidencial Kodra e Diellit Kodra e Diellit Residence
PËR SHITJE

276,332 €

Përshkrim

Ofrohet per shitje Apartament 3+1 me siperfaqe totale 123.66 m2 dhe sip verande 162m2, pjese e nje blloku rezidencial - Kodra e Diellit, Tirane.

Per informacion me te detajuar ose vizite ne prone jeni te mirepritur te na kontaktoni!

Informacion

 • Referenca: PAZ2106
 • Sip. Totale: 123.66 m2
 • Sip. e brendshme:103.92 m2
 • Dhoma Gjumi: 3
 • Tualetet: 2
 • Dhomë Ndenje: 1
 • Lloji: Apartment
 • Statusi: New
 • Klikimet nga Website: 302
 • Në proçes hipotekimi

Kontakto Agjentin

Llogaritësi i Kredisë

Pagesa Mujore: