• 400m2

Ambient Komercial/palester (400m2) per qira - prane Ministrise se Jashtme

Prane Ministrise se Jashtme Ministria e Jashtme
PËR QIRA

2,000 € /Muaj

Përshkrim

Ofrohet per qira ambient komercial me siperfaqe totale 400m2, i pozicionuar ne katin 0 te nje pallati te mireadministruar me vendodhje prane Ministrise se Jashtme.

Ofrohet totalisht e kompletuar me pajisjet funksionale.

Ambienti ka gjithashtu salle aerobie (Open Space), dhoma zhveshje, tualete, dushe dhe nje oborr te bollshem.

Cmimi i qirase eshte 2000Euro ne muaj (i diskutueshem).

Sipas kerkesav te klienteve ambienti mund te shfytezohet dhe per aktivitete te tjera biznesi (si call center, zyra, magazine farmaceutike etj)

Per nje vizite ne prone na kontaktoni.

Informacion

  • Referenca: PAZ2130
  • Sip. Totale: 400 m2
  • Lloji: Commercial
  • Statusi: Used
  • Klikimet nga Website: 415
  • Ka Hipotekë

Kontakto Agjentin