• Dhoma Gjumi: 2
 • Tualete: 2
 • 117.05m2

Apartament 2+1 (117.05m2) Per Shitje - Sarande, Prane Mango

Prane Mango, Sarande Sarande
PËR SHITJE

292,625 €

Përshkrim

Ofrohet per shitje Apartament 2+1 me siperfaqe totale 117.05m2, i pozicionuar ne katin e dyte te nje godine, pjese e nje kompleksi te ri (ne proces ndertimi), me vendodhje ne Sarande, prane Mango.

Apartamenti eshte i organizuar ne nje dhome ndenjie & kuzhine + 2 dhoma gjumi dhe tualet.

Ecuria e punimeve/ndertimeve ne kompleks (deri ne dt. 14Qershor '23) ka vijuar me perfundimin e punimeve ne strukturen e ndertesave dhe punimet kane kaluar ne pjesen e brendshme te kompleksit.

Ndertesa ne te cilen ndodhet apartamenti pozicionohet ne vijen e pare, me pamje direkt nga deti.

Cmimi i shitjes eshte 2500Euro/m2.

Per nje vizite ne prone jeni te mirepritur te na kontaktoni!

Informacion

 • Referenca: PAZ2138
 • Sip. Totale: 117.05 m2
 • Sip. e brendshme:99.66 m2
 • Dhoma Gjumi: 2
 • Tualetet: 2
 • Dhomë Ndenje: 1
 • Lloji: Apartment
 • Statusi: Under Construction
 • Klikimet nga Website: 405
 • Ka Hipotekë

Komoditetet

 • View to Sea

Kontakto Agjentin

Llogaritësi i Kredisë

Pagesa Mujore: