• Dhoma Gjumi: 2
 • Tualete: 1
 • 83m2

Apartament 2+1 (83.1m2) per shitje - Materniteti i Ri, Tirane

Perballe Maternitetit te Ri Materniteti i Ri
PËR SHITJE

99,000 €

Përshkrim

Ofrohet per shitje apartament 2+1 me siperfaqe totale 83.1m2, i pozicionuar ne katin e trete (jo i fundit) te nje pallati me vendodhje perballe Maternitetit te Ri.

Apartamenti eshte i organizuar nga Salloni i ndenjies, kuzhine/ambient gatimi i vecuar, dy dhoma gjumi, tualet dhe ballkon.

Ofrohet i mobiluar dhe ka mundesi blerjeje me kredi.

Diponon dokumentacion te rregullt hipotekor.

Per me teper informacion jeni te mirepritur te na kontaktoni!

Informacion

 • Referenca: PAZ2151
 • Sip. Totale: 83 m2
 • Dhoma Gjumi: 2
 • Tualetet: 1
 • Dhomë Ndenje: 1
 • Kati: 3
 • Lloji: Apartment
 • Statusi: Used
 • Klikimet nga Website: 489
 • Ka Hipotekë

Kontakto Agjentin

Llogaritësi i Kredisë

Pagesa Mujore: