• 147m2

Njesi biznesi/dyqan per shitje (147.3m2) - Astir, prane Ozone

Astir, prane OZONE Astiri
PËR SHITJE

Çmimi sipas Kërkesës

Përshkrim

Ofrohet per shitje njesi komerciale/dyqan me siperfaqe 147.3m2, i pozicionuar ne katin 0 te nje pallati ndertim i vitit 2009 dhe vendodhje ne Astir, prane Bar Ozone.

Dyqani ka akses hyrje-dalje ne dy krahet e pallatit dhe ka pozicion mjaft startegjik.

Disponon dokumnetacion te rregullt hipotekor.

Per me teper informacion jeni te mirepritur te na kontaktoni!

Informacion

  • Referenca: PAZ2202
  • Sip. Totale: 147 m2
  • Lloji: Shop
  • Statusi: Used
  • Klikimet nga Website: 159
  • Ka Hipotekë

Kontakto Agjentin

Llogaritësi i Kredisë

Pagesa Mujore: