• 26m2

Dyqan per shitje(25.6m2) - Astir, prane OZONE

Astir, prane OZONE
PËR SHITJE

0 €

Përshkrim

Ofrohet per shitje dyqan me siperfaqe totale 25.6m2, i pozicionuar ne katin 0 te nje pallati ndertim i vitit 2009, i ndodhur ne Zonen e Astir, prane OZONE.

Prona disponon tualet te brendshem dhe dokumentacion te rregullt hipotekor.

Per me shume informacion jeni te mirepritur te na kontaktoni!

Informacion

  • Referenca: PAZ2203
  • Sip. Totale: 26 m2
  • Lloji: Shop
  • Statusi: Used
  • Klikimet nga Website: 158
  • Ka Hipotekë

Kontakto Agjentin

Llogaritësi i Kredisë

Pagesa Mujore: