• 121.6m2

Ambient per zyra me qera 121.6m2 - Perballe Toptani Center

Perballe Toptani Center
PËR QIRA

1,300 € /Muaj

Përshkrim

Ofrohet per qera nje ambient per zyra, pjese e nje pallati te ri me dy ashensore, pozicionuar ne katin e gjashte - Perballe Ring Center.

Apartamenti ka tre ambiente/ dhoma, dy tualete dhe nje verande mjaft te bollshme.

AMbineti eshte i shtruar me parket mjaft cilesor si dhe ekziston mundesia e marrjes me qera te nje posti parkimi (me cmim ekstra).

Ne vleren prej 1300EUR/muaj jane te pershira dhe taksat/tatimi mbi burim.

Per me teper informacion jeni te mirepritur te na kontaktoni!

Informacion

  • Referenca: PAZ2214
  • Sip. Totale: 121.6 m2
  • Kati: 6
  • Lloji: Office
  • Statusi: New
  • Klikimet nga Website: 310
  • Ka Hipotekë

Kontakto Agjentin