• Dhoma Gjumi: 2
 • Tualete: 2
 • 131m2

Apartament 2+1+2 per shitje 1400EUR/m2 - Ish Fusha e Aviacionit

Ish Fusha e Aviacionit
PËR SHITJE

183,400 €

Përshkrim

Ofrohet per shitje Apartament 2+1+2 tualete - i pozicionuar ne katin e katert te nje ndertimi te ri, me vendodhje ne zonen e Ish Fushes se Aviacionit.

Apartamenti ka nje siperfaqe totale prej 131m2, eshte i shtruar me parket dhe disponon dy ballkone.

Nje nga tualetet disponon dritare per ajrim natyral.

Per me teper informacion jeni te mirepritur te na kontaktoni!

Informacion

 • Referenca: PAZ2222
 • Sip. Totale: 131 m2
 • Dhoma Gjumi: 2
 • Tualetet: 2
 • Dhomë Ndenje: 1
 • Kati: 4
 • Lloji: Apartment
 • Statusi: New
 • Klikimet nga Website: 118
 • Ka Hipotekë

Kontakto Agjentin

Llogaritësi i Kredisë

Pagesa Mujore: