• 72m2

Ambient per zyre (1+1) 800Eur/muaj - Tirana Garden Building

Rruga e Kavajes Rruga e Kavajës
PËR QIRA

800 € /Muaj

Përshkrim

Ofrohet per qera (per here te pare) Ambient per zyre/klinike,etj.

- Pozicionuar ne katin e dyte (mbi dyqanet)
- Nje nga ndertimet me cilesore dhe te mirenjohur ne zone
- Survejim dhe administrim 24h
- Prona ne fjale e organizuar ne dy ambiente + tualet
- Cmimi 800Eur/Muaj

Per me shume informacion jeni te mirepritur te na kontaktoni!

Informacion

  • Referenca: PAZ2223
  • Sip. Totale: 72 m2
  • Kati: 2
  • Lloji: Office
  • Statusi: New
  • Klikimet nga Website: 289
  • Ka Hipotekë

Kontakto Agjentin