• Dhoma Gjumi: 1
 • Tualete: 1
 • 68m2

Apartament 1+1 per qera 700EUR/Muaj - Perballe Ambasades Amerikane, ne krah te Air Alabnia Stadium

Perballe Ambasades Amerikane, Ne krah te Air Albania Stadium Stadiumi Qemal Stafa
PËR QIRA

700 € /Muaj

Përshkrim

Ofrohet per qera Apartament 1+1, i pozicionuar ne katin e terte te nje pallati te mireadministruar me ashensor, me vendidhje ne nje nga zonat me elitare te Tiranes, prane Air Albania Stadium.

Apartamenti eshte i organizuar ne nje sallon ndenjie, ambient gatimi i vecuar, dhoma e gjumit dhe tualeti.

Per me shume informacion jeni te mirepritur te na kontaktoni!

Informacion

 • Referenca: PAZ2224
 • Sip. Totale: 68 m2
 • Dhoma Gjumi: 1
 • Tualetet: 1
 • Dhomë Ndenje: 1
 • Kati: 3
 • Lloji: Apartment
 • Statusi: Used
 • Klikimet nga Website: 85
 • Ka Hipotekë

Kontakto Agjentin