• Dhoma Gjumi: 1
 • Tualete: 1
 • 63m2

Apartament 1+1 per shitje (63m2) 78,000 EUR - Perballe Kompleksi Molla, Astir

Perballe Kompleksi Molla Astiri
PËR SHITJE

78,000 €

Përshkrim

Ofrohet per shitje Apartamenti 1+1 (63m2) i pozicionuar ne katin e dyte teknik/i pari banimit, i nje pallati me ashensor ne zonen e Astirit.

Apartamenti ka nje mobilim modest dhe eshte lene me qera ne vleren 350EUR/Muaj.

Disponon Certifikate pronesie.

Per me shume informacion jeni te mirepritur te na kontaktoni!

Informacion

 • Referenca: PAZ2226
 • Sip. Totale: 63 m2
 • Dhoma Gjumi: 1
 • Tualetet: 1
 • Dhomë Ndenje: 1
 • Kati: 2
 • Lloji: Apartment
 • Statusi: New
 • Klikimet nga Website: 104
 • Ka Hipotekë

Kontakto Agjentin

Llogaritësi i Kredisë

Pagesa Mujore: