• Dhoma Gjumi: 3
 • Tualete: 2
 • 135m2

Apartament 3+1+2 per qera 800 EUR - Shkolla e Kuqe, Zona e Pazarit te Ri

Prane Shkolles se Kuqe, Zona e Pazarit te Ri Shkolla e Kuqe
PËR QIRA

800 € /Muaj

Përshkrim

Ofrohet per Qera Apartament 3+1+2Tualete i pozicionuar ne katin e dyte te nje pallati te ri me ashensor, ne zonen e Pazarit te Ri, prane Shkolles se Kuqe.

Te dhena te tjeta te Apartamentit:

- Mobilim teresisht i ri
- Kuzhine Incaso
- Apartamenti i shtruar me parket
- Mobiljet e nje cilesie te larte
- Ndricuesit dhe abazhuret ne perfundim te procesit te instalimit/vendosjes
-Mundesi parkimi ne katin -1, ne cmimin prej 60EUR

Per me shume informacion jnei te mirepritur te na kontaktoni!

Informacion

 • Referenca: PAZ2239
 • Sip. Totale: 135 m2
 • Dhoma Gjumi: 3
 • Tualetet: 2
 • Dhomë Ndenje: 1
 • Kati: 2
 • Lloji: Apartment
 • Statusi: New
 • Klikimet nga Website: 308
 • Ka Hipotekë

Kontakto Agjentin