• Dhoma Gjumi: 2
 • Tualete: 1
 • 72m2

Apartament 2+1 per qera (300EUR/Qera) - Kompleksi Mangalem 21, Ali Demi

Kompleksi Mangalem 21, Ali Demi Ali Demi
PËR QIRA

300 € /Muaj

Përshkrim

Ofrohet per here te pare me Qera Apartament 2+1, i pozicionuar ne katin e gjashte te nje godine 9-kateshe, te re dhe me ashensor, pjese e Kompleksit Mangalem 21.

Te dhena te tjera mbi pronen:

- Disponon kundrabufe te re dhe sobe (furre+pianure)
- I gjithe apartamenti i shtruar me parket
- Hodrosanitaret incaso dhe te reja
- Disponon ballkon
- Orjentimi: Jug-Perendim

Per me shume informacion jeni te mirepritur te na kontaktoni!
-

Informacion

 • Referenca: PAZ2241
 • Sip. Totale: 72 m2
 • Dhoma Gjumi: 2
 • Tualetet: 1
 • Dhomë Ndenje: 1
 • Kati: 6
 • Lloji: Apartment
 • Statusi: New
 • Klikimet nga Website: 119
 • Ka Hipotekë

Kontakto Agjentin