• Dhoma Gjumi: 2
 • Tualete: 1
 • 85m2

Apartament 2+1 per qera 500EUR/Muaj - Pazari i Ri, Perballe Optika Roma

Rr. Hoxha Tahsin, Pazari i Ri Pazari I ri
PËR QIRA

500 € /Muaj

Përshkrim

Ofrohet per qera Apartament 2+1+verande (totalisht i rikonstruktuar dhe investuar), i pozicionuar ne katin e katert te nje pallati ekzistues ne Zonen e Pazarit te Ri, Perballe Optika Roma.

- Apartament i rikonstruktuar dhe investuar
- Ne proces vendosja e kundrabufese
- I pershtatshem per banim ose zyra
- Dipsonon nje verande/ballkon spacioz
- I shtruar me parket

Cmimi i qirase: 500EUR Neto

Per me shume informacion jeni te mirepritur te na kontaktoni!

Informacion

 • Referenca: PAZ2244
 • Sip. Totale: 85 m2
 • Dhoma Gjumi: 2
 • Tualetet: 1
 • Dhomë Ndenje: 1
 • Kati: 4
 • Lloji: Apartment
 • Statusi: Refurbished
 • Klikimet nga Website: 133
 • Ka Hipotekë

Kontakto Agjentin