• 70m2

Ambient biznesi per qera 69.5m2 - Stacioni Trenit, Gener 2

Rr. Burgut, Gener 2 Ish Stacioni i Trenit
PËR QIRA

400 € /Muaj

Përshkrim

Ofrohet per qera Ambient biznesi me nje siperfaqe 69.5m2, i pozicionuar te katin 0, pjese e nje kompleski, prane Ish Stacionit te Trenit.

Ambienti eshte i pershtatshem per Kopesht ose dhe per aktivitete te tjera biznesi.

Per me shume informacion jeni te mirepritur te na kontaktoni!

Informacion

  • Referenca: PAZ2253
  • Sip. Totale: 70 m2
  • Lloji: Commercial
  • Statusi: New
  • Klikimet nga Website: 322
  • Ka Hipotekë

Kontakto Agjentin