• Dhoma Gjumi: 4
  • Tualete: 2
  • 155m2

VILE LUKSOZE NE SHITJE NE HAMALLAJ

Gjiri i Lalzit
PËR SHITJE

384,000 €

Përshkrim

Turquoise Marina është ndër projektet më të mëdha, jo vetëm në Shqipëri, por edhe në rajonin e Ballkanit, me një sipërfaqe totale prej 350’000m2 në Hamallaj, në zonën e Gjirit të Lalëzit.Investimi ka në përbërje hapësira të dedikuara për terrene sportive, pishina, Aquapark, Marine Port dhe faciliete të shumta për t’iu dhuruar një jetesë të qetë, larg zhurmës dhe kaosit të përditshëm të qyteteve.Kompleksi “Turquoise Marine” ofron izolim termik, teknologji të lartë, siguri të plotë me sistem të dixhitalizuar si dhe një arkitekturë moderne dhe tepër funksionale FaciliteteSpecifikime teknike:• Sipërfaqe e brendshme…………………………….. 155 m²• Sipërfaqe e përbashkët…………………………….. 2.62 m²• Sipërfaqe verande……………………………………. 35.7 m²• Sipërfaqe parcele…………………………………….. 471 m²• Sipërfaqe nëntoka…………………………………… 100.7 m²Për informacion dhe vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!

Informacion

  • Referenca: ROG253
  • Sip. e brendshme:155 m2
  • Dhoma Gjumi: 4
  • Tualetet: 2
  • Dhomë Ndenje: 1
  • Lloji: Villa
  • Statusi: Used
  • Klikimet nga Website: 663

Kontakto Agjentin

Llogaritësi i Kredisë

Pagesa Mujore: