• Dhoma Gjumi: 2
  • Tualete: 2
  • 94m2

Shitet apartament 2+1 ne rrugen e Kavajes

Mujo Ulqinaku Rruga e Kavajës
PËR SHITJE

293,000 €

Përshkrim

Shitet apartament 2+1 ne rrugen e Kavajes. Apartamenti eshte pjese e nje ndertese te re, shume prane qendres se qytetit, me siperfaqe te brendshme 94.14m2 si dhe siperfaqe totale 113.18m2.Perbehet nga dy dhoma gjumi, nje dhome ndenje, nje kuzhine, dy tualete si dhe nje ballkon. Ndodhet ne katin e 7 te godines, ku 2 katet e meposhtme jane kate sherbimi, si dhe ka 4 kate parkimi nentokesor. Per me shume detaje ju lutem na kontaktoni! 

Informacion

  • Referenca: ROG259
  • Sip. e brendshme:94 m2
  • Dhoma Gjumi: 2
  • Tualetet: 2
  • Dhomë Ndenje: 1
  • Kati: 7
  • Klikimet nga Website: 172

Kontakto Agjentin

Llogaritësi i Kredisë

Pagesa Mujore: