• Dhoma Gjumi: 3
  • Tualete: 2
  • 131m2

VILE LUKSOZE NE SHITJE NE HAMALLAJ

Gjiri i Lalzit
PËR SHITJE

292,000 €

Përshkrim

Turquoise Marina është ndër projektet më të mëdha, jo vetëm në Shqipëri, por edhe në rajonin e Ballkanit, me një sipërfaqe totale prej 350’000m2 në Hamallaj, në zonën e Gjirit të Lalëzit.Investimi ka në përbërje hapësira të dedikuara për terrene sportive, pishina, Aquapark, Marine Port dhe faciliete të shumta për t’iu dhuruar një jetesë të qetë, larg zhurmës dhe kaosit të përditshëm të qyteteve.Kompleksi “Turquoise Marine” ofron izolim termik, teknologji të lartë, siguri të plotë me sistem të dixhitalizuar si dhe një arkitekturë moderne dhe tepër funksionale FaciliteteSpecifikime teknike:• Sipërfaqe e brendshme…………………………….. 131 m²• Sipërfaqe e përbashkët…………………………….. 2.22 m²• Sipërfaqe verande……………………………………. 31.7 m²• Sipërfaqe parcele…………………………………….. 303 m²Për informacion dhe vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!

Informacion

  • Referenca: ROG288
  • Sip. e brendshme:131 m2
  • Dhoma Gjumi: 3
  • Tualetet: 2
  • Dhomë Ndenje: 1
  • Lloji: Villa
  • Statusi: Used
  • Klikimet nga Website: 478

Kontakto Agjentin

Llogaritësi i Kredisë

Pagesa Mujore: