• Dhoma Gjumi: 4
  • Tualete: 2
  • 261m2

VILE LUKSOZE NE SHITJE NE HAMALLAJ

Gjiri i Lalzit
PËR SHITJE

654,000 €

Përshkrim

Turquoise Marina është ndër projektet më të mëdha, jo vetëm në Shqipëri, por edhe në rajonin e Ballkanit, me një sipërfaqe totale prej 350’000m2 në Hamallaj, në zonën e Gjirit të Lalëzit.Investimi ka në përbërje hapësira të dedikuara për terrene sportive, pishina, Aquapark, Marine Port dhe faciliete të shumta për t’iu dhuruar një jetesë të qetë, larg zhurmës dhe kaosit të përditshëm të qyteteve.Kompleksi “Turquoise Marine” ofron izolim termik, teknologji të lartë, siguri të plotë me sistem të dixhitalizuar si dhe një arkitekturë moderne dhe tepër funksionale Facilitete• Vila T1Kjo vilë ka sipërfaqe fizike 261.7 m2, e cila organizohet në ambientin e ngrënies, këndin e gatimit & kuzhinë, të dyja të aksesueshme me verandën. Në të njëjtin kat kemi një tualet dhe një dhomë gjumi. Kati i dytë është i organizuar në tri dhoma gjumi, ajo matrimoniale me dalje në verandë; dhomat e gjumit të fëmijëve dhe një tualet. Kati nëntokë i kësaj vile mund të shfrytezohet si ambjent Teknik.Specifikime teknike:• Sipërfaqe e brendshme…………………………….. 261 m²• Sipërfaqe e përbashkët…………………………….. 4.41 m²• Sipërfaqe verande……………………………………. 87.64 m²• Sipërfaqe parcele…………………………………….. 784 m²• Sipërfaqe nëntoka…………………………………… 130.71 m²Për informacion dhe vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!

Informacion

  • Referenca: ROG318
  • Sip. e brendshme:261 m2
  • Dhoma Gjumi: 4
  • Tualetet: 2
  • Dhomë Ndenje: 1
  • Lloji: Villa
  • Statusi: Used
  • Klikimet nga Website: 408

Kontakto Agjentin

Llogaritësi i Kredisë

Pagesa Mujore: