• Dhoma Gjumi: 1
 • Tualete: 1
 • 84m2

Shitet apartamenti 2+1 tek Komuna e Parisit

Komuna e Parisit
PËR SHITJE

127,000 €

Përshkrim

Shitet apartamenti 2+1 ne zonen e Komunes se Parisit, me nje siperfaqe prej 84 m2, i cili ndodhet ne katin e katert te nje pallati te ri me ashensor .Apartamenti  perbehet prej dy dhomave te gjumit, kuzhine dhe hapsire ndenjtje dhe nje tualet, si dhe dy ballkone.Apartamenti orientohet nga perendimi, ka nje mobilim te rregullt dhe eshte i shtruar me parket.Pallati ne te cilin ndodhet apartamenti ofron hapsira publike parkimi.Per me shume informacione ose vizite ne prone , jeni te lutur te na kontaktoni.

Informacion

 • Referenca: ROG329
 • Sip. e brendshme:84 m2
 • Dhoma Gjumi: 1
 • Tualetet: 1
 • Dhomë Ndenje: 1
 • Kati: 4
 • Lloji: Apartment
 • Statusi: Used
 • Klikimet nga Website: 305

Kontakto Agjentin

Llogaritësi i Kredisë

Pagesa Mujore: