• Dhoma Gjumi: 2
  • Tualete: 2
  • 81m2

Apartament per shitje 2+1 - Don Bosko

Don Bosko
PËR SHITJE

110,000 €

Përshkrim

Apartament per shitje 2 + 1  me siperfaqe 91 m2 ne zonen Don Bosko.Organizohet ne dy dhoma gjumi, nje dhome ndenje te bashkuar me ambientin e ngrenjes, dy tualete dhe ballkon.Ka nje orientim te mire drejt Perendimit, me nje ndricimi natyral dhe te ngrohte gjate gjithe dites. Apartamenti ndodhet ne nje pallati te ri te mireadministruar me ashensor. Ka nje planimetri te rregullt dhe hapsire te bollshme.Ndodhet ne nje zone me frekuentim te larte dhe  lehtesisht i aksesueshem nga rruga kryesore, me te gjitha fasilitetet e nevojshme prane. Per me shume detaje ose nje vizite ne prone,  ju lutem mos hezitoni te na kontaktoni!

Informacion

  • Referenca: PAZ347
  • Sip. e brendshme:81 m2
  • Dhoma Gjumi: 2
  • Tualetet: 2
  • Dhomë Ndenje: 1
  • Klikimet nga Website: 156

Kontakto Agjentin

Llogaritësi i Kredisë

Pagesa Mujore: