• Dhoma Gjumi: 2
 • Tualete: 1
 • 80m2

Shitet apartament 2+1 prane Pazarit te Ri

Tefta Tashko
PËR SHITJE

100,000 €

Përshkrim

Apartament ne shitje tek rruga Tefta Tashko Koco, prane Pazarit te Ri.Ka siperfaqe totale 91 m2 dhe organizohet ne nje korridor hyres, dhome ndenje se bashku me kendin e gatimit, dy dhoma gjumi nje tualet dhe nje ballkon.Pozicionohet ne katin e dyte te nje pallati te ri me ashensor.Ndodhet ne nje nder zonat me te kerkuara te kryeqytetit prane Pazarit te Ri dhe qendres.Zona ofron fasilitete te shumta per nje jetese komode.Apartamenti eshte ne proces hipotekimi.Per me teper informacion ose nje vizite ne prone mos hezitoni te na kontaktoni.

Informacion

 • Referenca: PAZ359
 • Sip. e brendshme:80 m2
 • Dhoma Gjumi: 2
 • Tualetet: 1
 • Dhomë Ndenje: 1
 • Klikimet nga Website: 181

Komoditetet

 • City Center
 • Shopping Center
 • Police
 • Hospital
 • Public Library
 • School

Kontakto Agjentin

Llogaritësi i Kredisë

Pagesa Mujore: