• Dhoma Gjumi: 2
  • Tualete: 2
  • 97m2

Apartament 2+1+2 - Unaza e Re

Astir - Unaza e Re
PËR SHITJE

91,700 €

Përshkrim

Oasis Residence eshte nje projekt qe vjen me dy godina me arkitekture moderne bashkekohore ne nje vendndodhje shume te mire prane Unazes se re.Kompleksi ofron hapsira te gjelbra, kende lojrash, ambiente pushimi dhe argetimi dhe njesi sherbimi te ndryshme.Disponojme apartamente me siperfaqe te ndryshme te tipologjise 2 + 1+ 2 , me orientime dhe kate te ndryshme. Apartamentet jane te ndertuara me teknologjite e fundit, me fasada te ventiluar dhe termoizolim. Per me shume informacion ose nje vizite ne prone, mos hezitoni te na kontaktoni. 

Informacion

  • Referenca: PAZ360
  • Sip. e brendshme:97 m2
  • Dhoma Gjumi: 2
  • Tualetet: 2
  • Dhomë Ndenje: 1
  • Klikimet nga Website: 183

Kontakto Agjentin

Llogaritësi i Kredisë

Pagesa Mujore: