• Dhoma Gjumi: 3
  • Tualete: 2

Apartament 3 + 1 - Garda e Republikes

Bllok - Garda
PËR SHITJE

475,000 €

Përshkrim

Shitet apartament i tipologjise 3+1+2 me siperfaqe 190m2 prane Gardes.Apartamenti ndodhet ne zone shume te mire vetem pak minuta nga Parku Kombetar.Organizohet ne nje sallon ndenje me ambientin e gatimit, tre dhoma gjumi,  dy tualete dhe ballkon. Apartamenti ofron dhe nje garazhd per shitje me cmim ekstra. Zona ofron hapsira te gjelbra, park per femijet dhe fasilitet e nevojshme per nje jetese komode. Per me shume informacion ose nje vizite ne prone, mos hezitoni te na kontaktoni.

Informacion

  • Referenca: PAZ364
  • Dhoma Gjumi: 3
  • Tualetet: 2
  • Dhomë Ndenje: 1
  • Klikimet nga Website: 174

Kontakto Agjentin

Llogaritësi i Kredisë

Pagesa Mujore: