• Dhoma Gjumi: 3
  • Tualete: 2
  • 168m2

JEPET APARTAMENT 3+1 ME QIRA PRANE MINISTRISE SE JASHTME

-
PËR QIRA

700 € /Muaj

Përshkrim

Jepet apartmanet me qira prane ministrise se jashtme. Apartamenti ka nje siperfaqe 168 m2. Apartamenti ndodhet ne katin e 4 te nje pallati te ri me ashensor. Apartamenti organizohet nga dhoma e ndenjes, korridori i cili ben shperndarjen ne 3 dhomat e gjumit dy prej te cilave nuk jane te mobiluara, dy tualete dhe 3 ballkone.Apartamenti eshte i pershtatshem dhe per zyra.Per me shume informacion na kontaktoni!

Informacion

  • Referenca: MAS373
  • Sip. e brendshme:168 m2
  • Dhoma Gjumi: 3
  • Tualetet: 2
  • Dhomë Ndenje: 1
  • Klikimet nga Website: 115

Kontakto Agjentin