• Dhoma Gjumi: 3
  • Tualete: 3

Apartament 3+1+3 me qira ne Kompleksin Rezidencial "Touch of the Sun"

Sauk i Ri
PËR QIRA

1,400 € /Muaj

Përshkrim

Apartament me qira ne Kompleksin Rezidencial "Touch of the Sun".

-Siperfaqe totale 253 m2 e cila ndahet ne 183 m2  banueshme dhe 70 m2  siperfaqja e verendes.
-Apartamenti organizohet ne: 1 dhome ndenje, 1 kuzhine te vecuar, 3 dhoma gjumi, 1tualet, 2 banjo, 1 depo dhe nje verande.
-I gjithe apartamenti eshte i pajisur me ajer te kondicionuar dhe eshte i shtruar me parket.
-Tualetet jane te pajisur me hidrosanitaret me cilesore dhe gjithashtu me sistem ngrohje.
-Dhoma matrimorniale ka te vecuar nje garderobe dhe banjo personale.
-Ndodhet ne nje nga komplekset me te preferuara per banim i cili ofron siguri dhe jetese te qete.
-Brenda saj kompleksi ofron kende lojrash per femije, kinema, palester, pishine etj.
-Apartmenti ka mobilim modern dhe orientohet jug-perendim-veri.
-Kompleksi ka sistem sigurie shume te larte dhe vezhgohet nga kamerat 24/7.
-Ne cmim eshte i perfshire dhe nje post parkimi.

Per me shume informacion ose vizite ne prone ju lutem na kontaktoni.

Informacion

  • Referenca: BLL388
  • Dhoma Gjumi: 3
  • Tualetet: 3
  • Dhomë Ndenje: 1
  • Lloji: Apartment
  • Statusi: Used
  • Klikimet nga Website: 161
  • Ka Hipotekë

Kontakto Agjentin