• Dhoma Gjumi: 2
  • Tualete: 2

Apartament ne shitje ne Bllok!

Tirana e Re - Sheshi Willson
PËR SHITJE

300,000 €

Përshkrim

Apartament 2+1+2 ne shitje tek sheshi "Wilson".Ka nje siperfaqje totale prej 250 m2 dhe organizohet ne:dy dhoma gjumi, nje dhome ndenje, kuzhine , dy tualete dhe ballkon dhe nje verande 100m2.Apartamenti ka hapesire te madhe, eshte i mireorganizuar.Ka nje orientim perfekt veri-perendim.Ndodhet ne nje nga zonat me te preferuara ne Tirane dhe fare prane shkollave,dyqaneve,bareve,etj.Per nje vizite ne prone ose me shume informacion, ju lutem na kontaktoni

Informacion

  • Referenca: PAZ390
  • Dhoma Gjumi: 2
  • Tualetet: 2
  • Dhomë Ndenje: 1
  • Klikimet nga Website: 149

Kontakto Agjentin

Llogaritësi i Kredisë

Pagesa Mujore: